Direct naar navigatie

Knottenbelt, A.

  1. Algemeen
  2. Details

Algemeen

Info

Portretfoto van Anthony Knottenbelt, geboren op 20 april 1842, overleden op 11 januari 1931. De heer Knottenbelt bekleedde meerdere functies zoals: gemeenteontvanger van Vlaardinger-Ambacht van 5 september 1865 tot 1 maart 1904; plaatsvervangend Kantonrechter van Vlaardingen van 7 juli 1870 tot 15 mei 1877; notaris van 18 februari 1876 tot 1 september 1912; lid van de gemeenteraad van 30 juli 1874 tot 2 mei 1876; secretaris-penningmeester van de Holiƫrhoekse- en Zouteveensepolder van 17 mei 1865 tot 1 oktober 1925; mede oprichter, secretaris en voorzitter van het Vissers Weduwen en Weezenfonds van 1877 tot 4 januari 1928; voorzitter van de commissie tot oprichting van een Visserijschool in Vlaardingen van 1902 tot 1916; secretaris van 1869 tot 1889 en voorzitter van 1889 tot 1896 van de plaatselijke Schoolcommissie; van 18 april 1890 tot 9 november 1915 voorzitter van het Nutsdepartement Vlaardingen; voorzitter van de Tekenschool van 1880 tot 1904; voorzitter van de Nutsbewaarschool van 1905 tot 1929; bestuurslid van De Spaarbank van 24 december 1887 tot 10 oktober 1891 en van 12 oktober 1912 tot het najaar van 1929; voorzitter van de commissie van Bijstand van 1 augustus 1914 tot 1 mei 1916; van 1920 tot 1930 bestuurslid van de Vlaardingse Oudheidkamer en Visserijmuseum; regent van de Weldadigheidsstichting Ary van West en voorzitter van diverse feestcommissies. Op 29 augustus 1903 kreeg hij de onderscheiding Ridder in de orde van Oranje Nassau en op 26 september 1912 werd hij bevorderd tot officier.

Reacties

Kaart

Locatie van de afbeelding.

Details

Hier vind je alle specifieke eigenschappen van het object.

Identificatie

Fysieke kenmerken

Vervaardiging / datering

Verhalen

Deze verhalen gaan over dit object.